KURUMSAL | GİRİŞİMCİ OTOMOTİV

Girişimci Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

thumbnail

Girişimci Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

Mustafa KIRK ve Abdulbasit KIRK tarafından Bursa’da kurulmuştur.

Faaliyet alanımız başta MITSUBISHI olmak üzere HYUNDAI, ISUZU, NISSAN UD motorlarının kullanıldığı iş makinaları, kamyon, kamyonet ve otobüsler için yedek parça satışı, imalat, ithalat, ihracat ve kalıp imalatıdır.

Yedek parça ana gruplarımız ise şunlardır;

Mitsubishi, Fuso, Isuzu, Nissan UD, Hyundai, Sumitomo, Kato, Tadano, Kobelco, Furukawa markalı Kamyon, Kamyonet, Otobüs ve İş makinalarına ait hem elektrik ve mekanik hem de kasa & gövde yedek parçalarıdır.

Firmamız 30 seneyi aşkın yedek parça tecrübesi ve sektöründeki deneyimi, uzman ve profesyonel kadrosuyla temel ilkemiz olan doğruluk, dürüstlük ve samimiyet çerçevesi içinde sizlere en yeni, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla ürünlerini sunmaktadır.

Firmamız “Kaliteli Hizmet”, “Kaliteli Ürün”, “Hızlı Lojistik” ve “Uygun Fiyat” ilkesiyle farklılığını ortaya koymaktadır. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Türkiye içinde geniş bir satış ağımız mevcut olup ürünlerimizi toptan olarak satıcılarımıza sunmaktayız. Ayrıca ürünlerimizi direkt olarak ihraç ettiğimiz Afrika ve Orta Doğu’da geniş bir müşteri portföyüne sahibiz.

Üretimlerimizi 2001 yılından bu yana ‘’GİRİŞİMCİ’’ tescilli markası adı altında gerçekleştirmekteyiz. Geçtiğimiz birkaç yıl firmamız için bir değişim ve atılım yılı olmuş olup müşterilerimizin artan talepleri doğrultusunda ürün ve marka çeşitliliği arttırılmıştır.

Bu amaçla motor yatakları konusunda uzman Japon firması NDC’nin distribütörlüğü alınmıştır. Bu gelişmenin devamında özellikle motor yağ pompası, devir daim pompaları, fren balatası ve aksamları, silindir blok ve eksantrik mili üretimi konusunda uzman yine bir Japon firması olan TBK’nın distribütörlüğünü firmamıza kazandırmış bulunmaktayız. Bu iki firma Japonya’nın güçlü motor üreticilerine ve ana montaja ürünlerini vermektedir.

30 yıldır yedek parça sektörünün içinde olduğumuzdan dolayı kendini ispat etmiş olan bu markaları tanımaktayız. Hiç kimsenin yönlendirmesiyle bu markalara yönelmedik. Sattığımız ürünlerin kalitesine çok önem verdiğimiz için bu firmaları ve ürünlerini kendi bilgi ve tecrübemizle çok iyi tanımaktayız. Bundan dolayı bir ürünü portföyümüze katmadan önce en az on bölgede ve altı ay gibi bir süre denettirdikten sonra piyasaya sürmekteyiz.

Firmamız yeni vizyonu ve tecrübesiyle sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Satışını yapmış olduğumuz yedek parçalara sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz.

Misyonumuz

Otomotiv sektörünün nabzını tutarak, çözüm bulma anlayışı ile kaliteli hizmet felsefesini ilke edinerek, prensipli, disiplinli ve dürüst bir kurumsal kimlik ile oluşan piyasa şartları her ne olursa olsun, otomotiv yan sanayisindeki yenilikleri hem teknolojik olarak takip edip, hem de maddi manevi tüm imkanlarımızı sonuna kadar kullanıp, kısa vadeli ticari beklentiler yerine uzun vadeli karşılıklı işbirliğini düşünerek asıl olan ‘’müşteri memnuniyeti’’ilkesiyle en iyi hizmeti sürekli olarak siz değerli ticari iş ortaklarımıza sunmaktır.

Vizyonumuz

En yüksek kaliteye sahip ürün ve hizmet sunarak pazarda müşteri memnuniyet standardını belirleyen firma olmak. Bayii ve Servis ağımızla sizlere en kısa zamanda en kaliteli hizmeti en ucuza sunmak. Deneyimli, profesyonel personelimizle sizlere en iyi çözümleri bulmak. Haklı itibarımızı ve liderliğimizi daha da ileriye taşımak. Girişimci Otomotiv olarak sektörünün lider firması olmak.

Değerlerimiz

•Müşteri memnuniyeti,

•Kalite ve güvenilirlik,

•Zaman,

•Girişimcilik,

•Araştırmacılık,

•Yenilikçilik,

•Takım ruhu,

•Verimlilik,

•Toplum ve Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamak,